Wychodząc naprzeciw potrzebom wielu firm przygotowaliśmy specjalne Vouchery szkoleniowe, które można zakupić i wręczyć pracownikom. Voucher to zakup usługi szkoleniowej już teraz i możliwość skorzystania z niej w ciągu 24 miesięcy od zakupu.

Chcesz, aby Twoi pracownicy stale aktualizowali swoją wiedzę, podnosili kompetencje i byli na bieżąco ze wszystkimi zmianami przepisów? Chcesz zmotywować bądź wynagrodzić pracownika za osiągane wyniki? Zainwestuj w vouchery szkoleniowe!

Zakupione Vouchery mogą być wykorzystywane zarówno na kursach długich, jak i na szkoleniach krótkich aktualizujących wiedzę, realizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego, dla których osobą prowadzącą jest Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Wartość pojedynczego vouchera może być dowolna, zgodna z życzeniem Zamawiającego, jednak nie niższa niż 500 zł. Voucher może być używany wielokrotnie do wyczerpania kwoty, na jaką został wystawiony, przez 24 miesiące od daty jego zakupu.

 

Z voucherów można korzystać na wszystkich kursach długich i szkoleniach realizowanych przez placówki kształcenia ustawicznego, dla których osobą prowadzącą jest Oddział Okręgowy w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce:

https://www.skp-ow.com.pl/voucher-szkoleniowy/

Pozostałe aktualności

Świętojańska 7
08-110 Siedlce

tel. 25 633 36 54

biuro.siedlce@skp-ow.com.pl

PKO BP 19 1020 1042 0000 8202 0350 8827

<---->