fbpx

STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCE
ODDZIAŁ OKRĘGOWY W WARSZAWIE
Centrum Edukacji Zawodowej

 

Ul. Świętojańska 7, 08-110 Siedlce

(obok dworca autobusowego (również w sąsiedztwie dworca kolejowego), vis a vis budynku kina "Podlasie")

 tel/faks 25 633 36 54

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PKO BP

Nr konta 19 1020 1042 0000 8202 0350 8827


HARMONOGRAM DYŻURÓW PRACOWNIKÓW W OKRESIE 26 MARCA - 9 KWIETNIA 2020 ROKU


ODWOŁANE ZAJĘCIA

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej.

W okresie od dnia 27 marca do dnia 9 kwietnia 2020 roku kontakt osobisty z pracownikami Biura będzie możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą elektroniczną lub drogą telefoniczną. Dyżury telefoniczne będą pełnione wg harmonogramu ....

więcej


 

Uprzejmie informujemy, że w związku z podjętą przez rząd decyzją o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych w Polsce, także w naszej placówce zajęcia zostają zawieszone od 12 do 27 marca 2020 roku. W tym okresie w naszym biurze prowadzone będą dyżury.

INFORMACJA


Zarządzenie ws. godzin przyjęć interesantów

Szanowni Państwo,
z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19 oraz w trosce o zdrowie pracowników, wszystkich interesantów Biura Zarządu Oddziału Okręgowego w Warszawie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce proszę o ograniczenie wizyt do sytuacji wyjątkowych, niecierpiących zwłoki. Jednocześnie sugeruję kontakt telefoniczny z wykorzystaniem numerów telefonów (w tym komórkowych) podanych na stronach internetowych lub kontakt za pośrednictwem panelu uczestnika i poczty elektronicznej .....

 

W  celu  zapobiegania  rozprzestrzeniania  się  koronawirusa  COVID-19 uprzejmie  informuje,że należy bezwzględnie przestrzegać rekomendacji wydanych przez Głównego  Inspektoratu  Sanitarnego.

Wykładowcy,   członkowie   SKwP, uczestnicy   kursówi   pracownicy,   którzy spełniają, którykolwiek z warunków powinni skontaktować się telefonicznie z Państwową Inspekcją Sanitarną, zgłosić się na oddział chorób zakaźnych oraz poinformować telefonicznie dyrekcję placówki kształcenia ustawicznego w celu podjęcia odpowiednich działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się epidemii – tel. +48 609 993 163 .....

KOMUNIKAT ws koronawirusa COVID-19

 


 

RODO i Polityka Prywatności

 


Drukuj

Obsługa interesantów:

wtorek, czwartek, piątek w godzinach od 12.00 do 16.30


Szanowni Państwo

Istnieje możliwość umówienia się telefonicznie na inny dzień i godzinę niż podane powyżej.
Zapraszamy  

Obsługę uczestników placówki prowadzi:

  • Pani Karolina Gębska - Inspektor
    tel. 781 241 783, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pani Dorota Połska – Kierownik Działu, 
    tel. 781 241 401, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Placówki Pan Paweł Przedpełski

Back to top